Wszystkie nasze produkty
wykonujemy z materiałów pozyskiwanych z certyfikowanych obszarów leśnych zgodnych
z wymogami norm FSC®.Wiklina

Spośród wszystkich używanych przez nas materiałów największy udział ma wiklina. To ona nadaje szczególny, dekoracyjny charakter wszystkim naszym produktom. Unikalne cechy jakimi się odznacza, pozwalają na dowolne jej kształtowanie znajdując szczególne uznanie nie tylko u wprawnych rękodzielników ale i artystów urzeczonych jej pięknem.

Drewno

Drewno z brzozy i sosny to jeden z głównych materiałów z których produkujemy nasze wyroby z przenaczeniem do ogrodu i domu. Każdy z naszych wyrobów jest niepowtarzalny – powstając z naturalnych matriałów nabiera indywidualnych cech, takich jak odcień wybarwienia, szczegóły rysunku słojów i faktury.

Witki brzozowe

Witki z gałązek brzozy wykorzystywane są przez naszych rękodzielników do elementów dekoracyjnych do ogrodu. Tworzą z nich skomplikowane kształty. To dzięki wyjątkowej plastyce i swobodnemu, gęstemu splotowi kosze i donice z nich wykonane nabierają łagodnego charakteru.
polski :: english :: deutch
kosze zakupowe, tace i tacki, kosze okazjonalne, kosze zakupowe, kosze piknikowe, kosze na butelki, kosze kominkowe, kosze na pieczywo, kosze gospodarcze, meble z wikliny, artykuły dziecięce, żyrandole, kwietniki, artykuły z wikliny dla zwierzat: leżaki i sofy, kosze transportowe, karmiki dla ptaków, budki lęgowe, pergole ogrodowe, altany ogrodowe, kwietniki ogrodowe, drewutnia, pojemnik na kompost, śmietnik